Schaderegelingsburo
R.P. van Dijk

Links
Foto van directeur

R.P. van Dijk (Robert) - Directeur, NIVRE Register-Expert Personenschade en Arbeidsdeskundige
vandijk@srbvandijk.nl

Foto van schaderegelaar

C. Kuster (Chavari) - NIVRE Register-Expert

kuster@srbvandijk.nl

Foto van Register-Expert Personenschade

E.F.M. Schut (Eric) - NIVRE Register-Expert


schut@srbvandijk.nl

Foto van Register-Expert Personenschade

A.J.M. Budding-Kokx (Sandra) - NIVRE Register-Expert


budding@srbvandijk.nl

Foto van Register-Expert Personenschade

J.A. Bongenaar-Munneke (Jackelien) - NIVRE Register-Expert

bongenaar@srbvandijk.nl

Foto van Register-Expert Personenschade

L. de Jong (Lotte) - Schaderegelaar




dejong@srbvandijk.nl

T. Breugelmans - Schaderegelaar



breugelmans@srbvandijk.nl

Foto van schaderegelaar

A.E. Kamerman (Annelies) - Schaderegelaar


kamerman@srbvandijk.nl

Foto van Register-Expert Personenschade

A.S. Gresnigt-Kusters (Annemarie) - NIVRE Register-Expert

gresnigt@srbvandijk.nl

Foto van schaderegelaar

S. van der Mee (Susan) - NIVRE Register-Expert
vandermee@srbvandijk.nl

Foto van schaderegelaar

S. Moens (Sharon) - Schaderegelaar



moens@srbvandijk.nl

Foto van schaderegelaar

I. Rebel (Irene) - Schaderegelaar



rebel@srbvandijk.nl